Końskie forum

Wszystko o koniach


#1 2008-03-12 13:02:56

Morfeusz

Moderator

5302627
Zarejestrowany: 2008-01-21
Posty: 114
Punktów :   

Regulamin

UWAGA!
1. KAŻDY post jednolinijkowy i nie wnoszący nic do tematu będzie karany utratą punktów. Chyba nikt dodają zdjęcie konia nie chce usłyszeć "Ale słodziek" "Sweet" itp. Myślę, że na forum zalogowane są osoby, które potrafią fachowo wypowiedzieć się na temat zwierzaka. Kiedy piszemy, że naszemu konikowi coś dolega, niech nagle nie pojawiają się posty "Oj biedny konik" "Trzymaj się, jakoś z tego wyjdzie". Jeżeli nie potrafisz doradzić nie zaśmiecaj tematu głupimi tekstami.
2. KAŻDE niewymiarowe zdjęcie będzie karane utratą punktów. Wstawienie w jednym poście więcej zdjęć niż trzy również. Nad przestrzeganiem tego punktu będzie szczególnie czuwała Efcia27.
3. Korzystaj z wyszukiwarki! Jeżeli mimo trzech upomnień stworzysz temat podobny do istniejącego tracisz punkt!
4. Jeżeli chcemy coś dodać do naszej wypowiedzi proszę zedytować post, a nie pisać kolejny pod spodem. To również grozi utratą punktów.
5. Max. fotek to 3 !!!

I żeby sobie ktoś nie pomyślał, że ja ustalając nowy regulamin zabraniam swobodnego wypowiadania się. Poprostu niech to forum nie wygląda jak jeden wielki dział "Pogaduszki", a forumowicze niech nie wypowiadają się jak "szalone dzieffcynki", które nie potrafią napisać nic innego niż "koffany koniś". Wypowiadajcie się do woli, ale niech te posty mają sens.

I żeby nie było tak surowo to punkty dodatkowe, również będą dodawane częściej. Np. za przepisanie (może nie jedno) jakiegoś pomocnego artykułu, za pomaganie moderatorom w utrzymywaniu porządku na forum.

Myślę, że dzięki takiemu regulaminowi forum stajnie się bardziej "fachowe". Mam nadzieję, że wszyscy zrozumieli nowe zasady  Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości proszę pisać do mnie na PW, a napewno wyjaśnię.


http://img72.imageshack.us/img72/8301/371205274401yz8.png

Offline

 

#2 2008-03-12 17:23:50

efcia27

kowbojka...

8077453
Call me!
Skąd: Łubianka
Zarejestrowany: 2008-01-21
Posty: 332
Punktów :   
WWW

Re: Regulamin

Dopisuję, że maksymalna wielkość fotki dodawanej na forum to 400x500px


Lekcje, których udzielił mi koń...
http://fotoo.pl/hosting-zdjec/img/0f59a8f8c30c82f5a66c93507d0d513b/FUNDACJA%20PEGASUS.JPG

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
underground fences for properties